Czas czytania:1 minuta, 58 sekundy

Rimske Terme znajduje się w tym samym miejscu, w którym Rzymianie zbudowali baseny z gorącą wodą w 39 roku naszej ery. To rzymskie spa jest bez wątpienia jednym z najbardziej romantycznych słoweńskich spa, jakie można znaleźć dzięki szerokiemu wyborowi ofert wellness i saun

Oczywiście podczas wizyty w Rimske Terme nie można przegapić okazji do skorzystania z rzymskiej sauny. Nowoczesne zakwaterowanie jest również dostępne w tym samym hotelu, w którym znajdują się baseny idealne do relaksującej kąpieli. 

Słoweńskie termalne źródła oferują również doskonałą okazję do połączenia wypoczynku w kąpielisku z kulturalnym odkrywaniem.

Talaso Strunjan

Talaso Strunjan jest jednym z nielicznych uzdrowisk termalnych, które można znaleźć na wybrzeżach Słowenii. W hotelu znajduje się centrum medyczne i odnowy biologicznej, z którego roztacza się panoramiczny widok na solniska w okolicy. Ale niewątpliwie najlepszą rzeczą w hotelu jest jego kryty basen z podgrzewaną wodą morską. 

Będąc tam, nie przegap okazji, aby zaplanować całodniową wycieczkę z hotelu do solnisk w Sečovlje. Można tam spędzić cały dzień relaksując się w spa, korzystając z błota i soli prosto z solnisk. 

Terme Ptuj

Ptuj, najstarsze miasto Słowenii, ma wiele do zaoferowania swoim gościom, a jednym z nich jest Terme Ptuj. Uzdrowisko oferuje luksusowe centrum odnowy biologicznej, które oferuje wyjątkowe doznania wellness wzorowane na starożytnych Rzymianach.

YouTube video

Thermana Laško

Dopełnieniem listy najlepszych słoweńskich spa zapewniających doskonałe samopoczucie i relaks jest Thermana Laško, nowoczesne spa idealne na odpoczynek i rekreację. Laško to mała wioska, która jest domem dla jednych z najpopularniejszych piw w kraju. Ich Beer Wellness to najlepszy sposób na cieszenie się aktywnościami termalnymi przy jednoczesnym delektowaniu się piwem. Możesz także wybrać spośród różnych pakietów spa i zakwaterowania, aby uzyskać najlepsze wrażenia. 

Czy jesteś gotowy, aby rozpieszczać się w słoweńskim spa?

Podobne posty z tej samej kategorii:

    Brak postów
Previous post Wskazówki dotyczące oszczędzania tonera do drukarki
Next post Nowe rodzaje suplementów zdrowotnych